piątek, 03 marzec 2017 19:31

Jak wziąć pożyczkę na dowód?

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad tym, jak wziąć pożyczkę na dowód, dziś już problem ten zostanie rozwiązany opisie co należy zrobić krok po kroku. Bo pożyczka na dowód to szybkie rozwiązanie kredytowe, z którym jest w stanie poradzić sobie każdy konsument.

na dowód doradcy

Po pierwsze, wybieramy opcję bank lub parabank. Jaka różnica? Zazwyczaj kwestią zasadniczą jest czysta historia kredytowa. Banki zwracają na to uwagę, większość parabanków daje nam pożyczkę na dowód zupełnie bez żadnego sprawdzenia ile i gdzie wcześniej pożyczyliśmy.

Po drugie, jeśli już zdecydowaliśmy się na konkretną placówkę, dobieramy do siebie odpowiedni produkt. Warto zwrócić uwagę na kalkulatory kredytów i pożyczek, jakie dostępne są online. Tam wpisując najważniejsze parametry otrzymamy listę ofert, które mogą nas zainteresować.

Po trzecie, jeśli już mamy konkretny bank lub parabank, wybraliśmy dany produkt, wtedy możemy już przystąpić do aplikowania o pożyczkę, by móc otrzymać pieniądze. W przypadku parabanku wszystko załatwiamy drogą internetową. Krok po kroku, wypełniamy formularz i postępujemy tak, jak nam kazała dana firma. Po 15 minutach pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie. Jeśli wybierzemy bank, część oddziałów daje nam już rozwiązania online, a wtedy postępujemy tak, jak w przypadku parabanków, jeżeli tej opcji nie ma, wtedy należy wybrać się do placówki i z pomocą doradcy załatwić wszelkie formalności.

I tak dla pokazania dokładnie, jak wziąć, pokażmy krok po kroku, jak to będzie wyglądało w konkretnym banku i konkretnym parabanku.


Parabank- pozyczkomat


Bank- Bank Milenium

Krok 1 - jak wziąć pożyczkę na dowód?

Wchodząc na stronę tej firmy, zakreślamy kwotę, jaka nas interesuje, jak również i preferowany termin spłaty. Po prawej stronie wyświetli nam się całkowity koszt pożyczki. Jeśli nas to zadowala, klikamy- weź pożyczkę.

Krok 2 - jak wziąć kredyt na dowód?

Rejestrujemy się. Wypełniamy formularz, akceptujemy warunki umowy, potwierdzamy rejestrację przy użyciu naszego maila.

Krok 3

Weryfikacja wniosku. Jeśli spełniamy warunki, drogą smsową i mailową otrzymamy o tym informację.

Krok 4

Pieniądze trafiają na konto.

Krok 1 -  jak wziąć pożyczkę na dowód?

Wchodzimy na stronę tej placówki i korzystamy z kalkulatora, z pomocą którego uda nam się sprawdzić, ile dana pożyczka będzie nas kosztować. Wpisujemy kwotę i ilość rat. Jeśli nam odpowiada, wówczas klikamy opcję- weź pożyczkę.

Krok2 - jak wziąć kredyt na dowód?

Wypełniamy wniosek online, wpisując wszelkie niezbędne dla banku dane. Jeśli jesteśmy już klientami banku, wniosek możemy wypełnić w Millenecie.

Krok 3

Wstępna decyzja zostanie nam podana już od razu.

Krok4

Jeśli jest decyzja jest pozytywna, wybieramy oddział najbliższy naszemu miejscu zamieszkania i z pomocą dowodu podpisujemy umowę i dostajemy pieniądze na konto.

Jak więc widać, to nic trudnego i każdy, nawet przeciętny Kowalski jest w stanie sobie z takim rozwiązaniem poradzić. Nie mając nawet dostępu do Internetu, można wybrać pożyczkę na dowód w banku i od razu udać się do placówki bankowej. Wszystko szybko, bardzo prosto i bez większego problemu.

Czytany 2805 razy

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy

Co nowego?

  • Co nowego?
marzec 20, 2018
0
Pieniądze pożyczamy na potęgę. Niezależnie, czy jesteśmy kobietami, czy mężczyznami, ludźmi pracującymi w branży IT, w sklepie, czy prowadzącymi własną działalność gospodarczą, mającymi 20, 30, czy

Pomoc i porady

  • BIK Pomoc
grudzień 25, 2017
0
Czasami firma nie generuje nam przychodów a same koszty. Warto wtedy zastanowić się nad zawieszeniem lub zamknięciem działalności gospodarczej. Po dwóch pierwszych latach działalnosci tracimy

Ostatnie komentarze

Porady Wideo i pomoc na temat BIK

 

Przejrzyj te filmiki a dowiesz się jak działa BIK i na co zwrócić uwagę przy próbie wykasowania wpisu jak i jego dodania do bazy Biura Informacji Kredytowej.

 

1. Wszystkie działania związane z czyszczeniem BIK możesz zrobić sam, nie potrzebna jest tutaj żadna pomoc firm zewnętrznych, szczególnie robiących to za prowizje.

2. Właścicielem danych klienta jest bank jeżeli wyraziłeś zgodę na przetwarzanie danych przy ubieganiu się o kredyt. W przypadku stwierdzenia w bazie BIK wpisów nieprawdziwych możesz w danym banku reklamować dane wpisy np. o czasie opóźnienia spłaty raty kiedy umówiłeś się z bankiem że bedzie chwilowy poślizg wynikający nie z twojej winy.

3. Anonimowość dla banku czyli wyczyszczenie swojej historii lub zupełnie czysta karta może być dla banku pretekstem do odrzucenia wniosku o kredyt nawet częściej niz w przypadku osób często zaciagajacych kredyt i w 60% spłacających go w terminie a w pozostałych 30% mających niewielkie opóźnienia.
Oczywiście człowiek bogaty też będzie miał czystą kartę w BIKu ale taki kredytu i łaski banku nie potrzebuje a na odmowę (co się już zdarzało dla testów) może tylko się uśmiechnąć.

4 Po spłacie kredytu można wycofać zgodę w danym banku na przetwarzanie danych. BIK usunie pozytywną historię spłaty kredytu lub taką gdzie były parodniowe opóźnienia ale kredyt został spłacony. Opóźnienia nie mogą przekroczyć 30 dni od momentu otrzymania monitu i/lub całkowite opóźnienie nie może przekroczyć 60 dni bo wtedy zaczynają się schody. W takim wypadku kredyt i tak musimy spłacić a informację o tym że mieliśmy spore opóźnienia bedą na nasz wniosek usuniete dopiero po 5 latach i nie da sie tego przeskoczyć.