piątek, 03 marzec 2017 19:31

Jak wziąć pożyczkę na dowód?

Napisał
Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Jeśli ktoś jeszcze zastanawia się nad tym, jak wziąć pożyczkę na dowód, dziś już problem ten zostanie rozwiązany opisie co należy zrobić krok po kroku. Bo pożyczka na dowód to szybkie rozwiązanie kredytowe, z którym jest w stanie poradzić sobie każdy konsument.

na dowód doradcy

Po pierwsze, wybieramy opcję bank lub parabank. Jaka różnica? Zazwyczaj kwestią zasadniczą jest czysta historia kredytowa. Banki zwracają na to uwagę, większość parabanków daje nam pożyczkę na dowód zupełnie bez żadnego sprawdzenia ile i gdzie wcześniej pożyczyliśmy.

Po drugie, jeśli już zdecydowaliśmy się na konkretną placówkę, dobieramy do siebie odpowiedni produkt. Warto zwrócić uwagę na kalkulatory kredytów i pożyczek, jakie dostępne są online. Tam wpisując najważniejsze parametry otrzymamy listę ofert, które mogą nas zainteresować.

Po trzecie, jeśli już mamy konkretny bank lub parabank, wybraliśmy dany produkt, wtedy możemy już przystąpić do aplikowania o pożyczkę, by móc otrzymać pieniądze. W przypadku parabanku wszystko załatwiamy drogą internetową. Krok po kroku, wypełniamy formularz i postępujemy tak, jak nam kazała dana firma. Po 15 minutach pieniądze mogą znaleźć się na naszym koncie. Jeśli wybierzemy bank, część oddziałów daje nam już rozwiązania online, a wtedy postępujemy tak, jak w przypadku parabanków, jeżeli tej opcji nie ma, wtedy należy wybrać się do placówki i z pomocą doradcy załatwić wszelkie formalności.

I tak dla pokazania dokładnie, jak wziąć, pokażmy krok po kroku, jak to będzie wyglądało w konkretnym banku i konkretnym parabanku.


Parabank- pozyczkomat


Bank- Bank Milenium

Krok 1 - jak wziąć pożyczkę na dowód?

Wchodząc na stronę tej firmy, zakreślamy kwotę, jaka nas interesuje, jak również i preferowany termin spłaty. Po prawej stronie wyświetli nam się całkowity koszt pożyczki. Jeśli nas to zadowala, klikamy- weź pożyczkę.

Krok 2 - jak wziąć kredyt na dowód?

Rejestrujemy się. Wypełniamy formularz, akceptujemy warunki umowy, potwierdzamy rejestrację przy użyciu naszego maila.

Krok 3

Weryfikacja wniosku. Jeśli spełniamy warunki, drogą smsową i mailową otrzymamy o tym informację.

Krok 4

Pieniądze trafiają na konto.

Krok 1 -  jak wziąć pożyczkę na dowód?

Wchodzimy na stronę tej placówki i korzystamy z kalkulatora, z pomocą którego uda nam się sprawdzić, ile dana pożyczka będzie nas kosztować. Wpisujemy kwotę i ilość rat. Jeśli nam odpowiada, wówczas klikamy opcję- weź pożyczkę.

Krok2 - jak wziąć kredyt na dowód?

Wypełniamy wniosek online, wpisując wszelkie niezbędne dla banku dane. Jeśli jesteśmy już klientami banku, wniosek możemy wypełnić w Millenecie.

Krok 3

Wstępna decyzja zostanie nam podana już od razu.

Krok4

Jeśli jest decyzja jest pozytywna, wybieramy oddział najbliższy naszemu miejscu zamieszkania i z pomocą dowodu podpisujemy umowę i dostajemy pieniądze na konto.

Jak więc widać, to nic trudnego i każdy, nawet przeciętny Kowalski jest w stanie sobie z takim rozwiązaniem poradzić. Nie mając nawet dostępu do Internetu, można wybrać pożyczkę na dowód w banku i od razu udać się do placówki bankowej. Wszystko szybko, bardzo prosto i bez większego problemu.

Czytany 2633 razy

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy