wtorek, 07 marzec 2017 21:40

Gdzie dostać szybki kredyt?

Napisał
Oceń ten artykuł
(4 głosów)

Ostatnio Alior Bank i BGŻ Paribas prześcigają sie w reklamach kto zaoferuje tańszą pożyczkę. Alior zszedł już do 4,9% i RRSO 12,49% przy pożyczce do 200 000 zł a BGŻ BNP Paribas zszedł jeszcze niżej do 4,40% i RRSO na poziomie 9,67% do 30 000 zł w swojej pożyczce Happy End.

Bgz paribas kontra pożyczka na dowód w Alior

Pożyczkę na dowód można więc dostać i w placówce bankowej i w placówce pozabankowej. Ofertę tą bowiem mają dla klientów obydwie instytucje. W każdej z nich otrzymamy ją za okazaniem dowodu osobistego, szybko, łatwo i bez większego problemu. Ogrom banków i niezwykle długa lista parabanków. Wszystkie te mają dla klientów produkt, jakim jest pożyczka na dowód. Poprzez możliwość internetowego podglądu, bez problemu możemy znaleźć listę banków i parabanków, które pożyczki na dowód mają, a następnie w przypadku oferty, którą jesteśmy najbardziej zainteresowani, przystąpić do działania.

Jeśli chodzi o banki, możliwości są ograniczone bardziej, niż w przypadku chwilówek. Część banków jest w stanie dać nam taką pożyczkę, bez zbędnych formalności, bez sprawdzania naszych źródeł dochodu. Zazwyczaj jednak rzeczą, na jaką banki zwracają uwagę jest czysta historia kredytowa. Takiego kredytu więc nie wezmę osoby, które wcześniej miały problem ze spłatą swoich zobowiązań. Z pomocą Internetu możemy poszukać ciekawych ofert i trafiając na tę najlepszą, wybrać się do oddziału bankowego i skorzystać z danego rozwiązania.

Jeśli z kolei zwrócimy uwagę na parabanki, wówczas nasze możliwości są większe, bowiem pożyczki na dowód to podstawowy produkt tego typu instytucji. Wystarczy, że jesteśmy osobami pełnoletnimi, a pożyczkę dostaniemy od ręki. Większość parabanków, choć nie wszystkie, oferuje pożyczki na dowód bez BIK, a to jest podstawą dla wielu klientów, których wcześniejsza historia kredytowa nie należała do najlepszych. Bez żadnych zaświadczeń i dla studentów i dla bezrobotnych, dla każdego. W większości placówek pozabankowych, pożyczka na dowód jest dostępna w pełni dla każdego i na bardzo prostych warunkach.

Jeśli więc zastanawiają się Państwo, gdzie wziąć pożyczkę na dowód, najlepiej odpowiedzieć, ze przez Internet;) Z jego bowiem pomocą możemy tak naprawdę wszystko załatwić i znaleźć. Niech więc te możliwości internetowe pozwolą Wam poszukać tego, co będzie dla Was najlepsze i najbardziej korzystne.

 

Czytany 3150 razy Ostatnio zmieniany poniedziałek, 13 marzec 2017 18:39

Komentarze

Scepta — Tani kredyt w Aliorze?

Alior kupił bank BPH wiec na tani kredyt u nich bym nie liczył

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy